Herkesin bir markası olabilir.

Sizin için Lisanslimarka.com Ne Yapar?

Kısaca ihtiyacınız olan her şeyi...
lm-site-tn-1

TASARIM

Size özel ürün tasarımı

lm-site-tn-2

ÜRETİM

En uygun fiyata üretim

lm-site-tn-3

E-MAĞAZA

Digital mağazanızı açar

lm-site-tn-6

PAKETLEME

Sizin için paketler

lm-site-tn-4

LOJİSTİK

Müşterinize gönderir

lm-site-tn-5

DESTEK

Müşteri hizmetleri desteği

Neden Mağaza Açmalısınız?

Bir spor federasyonunun başkanı olabilirsiniz, ya da bir sivil toplum örgütünün. Bir topluluğa liderlik ediyor olabilirsiniz, ya da bir belediye başkanısınızdır. Bir okul müdürüsünüzdür ya da bir kursun sahibi. Yeni bir kitabınız çıkıyor olabilir, ya da bir spor merkezi işletmecisi. Evet kim olursanız olun kurumunuzun ya da sizin bir sanal mağazası olmalı. İnsanlara bir şeyler satmak hoşunuza gitmeyebilir. Fakat…

Biz aslında ne yapıyor olursak olalım satıyoruz. Fikirlerimizi satıyoruz, hizmetlerimizi satıyoruz.

Davranış şeklimizle insanların gönüllerinde taht kurmak için yaptığımız şey aslında bir satış işleminden farklı değil. Kelimeyi karşı tarafa vermek istediğimiz her ne ise onu edindirmek olarak değiştirdiğimizde aslında satmak fiilinin zihnimizde oluşturduğu yanlış imajı silmiş oluyoruz.

Büyük ve profesyonel markalar da bu şekilde yapıyorlar, emin olabilirsiniz. Onlar markalarını, sundukları hizmeti edindiriyorlar. Zira HarleyDavidson adlı motorsiklet markasının logosunu kim kendi bedenine dövme olarak kazır ki? veya bir kahve markasını nereye giderseniz gidin aramanın ve o markanın ürünlerine sahip olmanın insana verdiği mutluluğu ve damak tadını kim açıklayabilir.

O halde ne ile iştigal ediyor olursak olalım eğer çevremiz, bizi takip edenler, bizim takip ettiklerimiz var ise, değerlerimizi edindireceğiniz bir fırsatınız da var demektir. Buraya kadar herhangi bir sorunuz (iletişimin linkini verelim) yok ise bunu nasıl yapacağınıza bakabiliriz.

Bunun iki yolu var.

Birincisi kolları sıvayıp, yaptığınız işi bir kenara bırakıp sanal mağaza açma işine girişebilirsiniz. Bunun için gerekli olan hukuki işlemler, altyapı işlemleri, ödeme sistemleri, banka anlaşmaları, içerik üretme satış işlemleri, reklam ve pazarlama faaliyetleri, crm gibi temel birkaç konuyu halletmeniz ve sürekliliğini sağlamanız gerekiyor.

Bu süreç tamamen altyapı için gerekli bir süreç olduğunu unutmayın. Zira sonrasında ürün tedariği, tasarımı, paketlemesi, lojistiği, müşteri ilişkileri gibi birkaç ayrıntı sizi bekliyor olacak.

İkinci yolumuz ise çok daha basit bir süreç. Siz neyi en iyi şekilde yapıyorsanız onu yapmaya devam edin.

Aşağıdaki formu doldurun.
Sizi arayalım ve tüm süreçleri sizin adınıza biz takip edelim.
Size sadece mağazanızda satılan ürünlerin istatistiğini ve hesabınızı takip etmek kalsın.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder