Ana sayfa » Toyslabb » Etkinlik Ürünleri

81 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sidebar Göster
Görünüm 12 24 36
Kapat

12 Adet Hazır Slime Oyun Jeli Seti Zıpzıp Oyun Seti

30,00
Slime oyun hamuru red rose hafif ele yapışan, yumuşacık ve rengarenk oyun hamurudur.SLİME SICAK ORTAMDA , NORMAL SICAK ZEMİNLE TEMAS HALİNDE KULLANINIZ.
Kapat

20’li Renkli Bant Paketi

25,00
Renkli ve desenli bantları çok küçümsemeyin. Onlarla yapılan birbirinden güzel tasarım modelleri  yaratıcılığınıza el becerilerinizi farklı yapacak. Etkinliklerde ve hediye paket yapımında çocuklar için ideal kullanışlı bir üründür. Renkleri  ve desenleri çok çeşitlidir.
Kapat

Ahşap Kumbara Demonte

19,00
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER :  23x33 çizilmiş ve kesilmiş Mdf, 6 renk yaldızlı boya ve Fırça
Kapat

Balık Jel Mozaik kabartma Sanatı

18,00
Mozaik sanatı, sadece baktığınızda bile insanı büyüleyen bir sanat. Küçücük parçaları birleştirip bir bütün resim ya da desen oluşturmak diyebiliriz.  Çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz son derece keyifli bir aktivitedir.
Yeni
Kapat

Bez Çanta Boyama

15,00
Çocuklar için harika bir etkinlik malzemesi. Bez çanta boyama seti.Yaratıcılığını serbest bırak. Sevdiğin tasarımları dünyaya göstermekten çekinme!Aslında yeni başlayanlar bile kolayca etkileyici sonuçlar elde edebilir. Bu şık bez çanta ile eğlence  çantanın tasarımını yaratırken başlıyor.
%15
Kapat

Bileklik Yapma Seti Karışık Renk

20,00 17,00
Dünyanın en eğlenceli ve eğitici aktivite seti.Çocuklarınız hem eğlenecek, hem de yaratıcılıkları gelişerek becerileri artacak.Tamamen el becerisini geliştirme,üretme yaratıcılığı geliştirmeye yöneliktir.
Kapat

Cam Vitray

17,00
İÇİNDEDİLER : 22x28 üzeri baskılı PVC, 6 Renk Cam Boyası, 1 Adet Fırça
Kapat

Çanta Boyama

20,00
Çanta boyama 39x34 cm ölçülerindedir.
Yeni
Kapat

Çerçeve Seti

15,00
Çerçeve SetiKUMTOYS  Çerçeve Seti Farklı Desenler.
Kapat

Çiçek Desenli Minyatür Sanatı

14,00
İÇİNDEKİLER : 22x32 cm kesilmiş ahşap zemin, 6 renk Akrilik Boya, Fırça
Kapat

Çiçek Filografi Sanatı

45,00
Filografi  çocukların el becerilerinin artmasına imkan sağlar. Ayrıca bu sanat çocukları dijital ortamdan günlük hayata yönelmesine olanak verir.
Yeni
Kapat

Çocuklar İçin Etamin Sanatı

12,00
Etamin İşleme Seti !Etamin sanatı çocukların el becerileri kazanmaları ve güzel vakit geçirmeleri için oluşturulmuş bir etkinliktir.Çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz son derece keyifli bir aktivitedir.Etamin sanatı çocukların el becerileri kazanmaları ve güzel vakit geçirmeleri için oluşturulmuş bir etkinliktir. Etamin dikkat gerektiren bir etkinliktir. Bu etkinlikle beraber çocukların dikkat yetenekleri ve el becerileri gelişmektedir.