Ana sayfa » Toyslabb » Akıl Oyunları

38 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sidebar Göster
Görünüm 12 24 36
%17
Kapat

9 Taş – 3 Taş

60,00 50,00
Bir çeşit beyin jimnastiği yapmanıza olanak sağlayan dokuz taş oyunu televizyon ve bilgisayar oyunlarının esiri olmaya aday günümüz çocuklarının daha verimli ve yararlı vakit geçirmesini sağlayan, aynı zamanda düşünme kabiliyetlerini geliştirebilecek türden olan bir zeka oyunudur. Çocuk veya yetişkin her yaştan insanın zevk alarak oynayacağı, birlikte vakit geçirmek isteyen ailelerin de iştirak edebileceği zekalarını ve düşünme yeteneklerini canlı tutabileceği zevkli bir oyun ve eğitim aracıdır.
Kapat

Abbalone

60,00
Bir çeşit beyin jimnastiği yapmanıza olanak sağlayan bu oyun çocuklarının daha verimli ve yararlı vakit geçirmesini sağlayan, aynı zamanda düşünme kabiliyetlerini geliştirebilecek türden olan bir zeka oyunudur.  Abbalone altı köşeli ve 61 delik, 14 beyaz 14 kırmızı taşlardan oluşan, sumo güreşi tarzında bir strateji ve zeka oyunudur.

Ahşap Mancala

55,00
Hafıza ve öngörü yeteneğinize güveniyorsanız Ahşap Mancala Oyunu ile arkadaşlarınıza meydan okuyun.  Mangala setimiz doğal ahşaptan olduğu için uzun seneler bozulmadan kullanabileceğiniz bir üründür. Oyun her yaşın oynayabileceği bir strateji oyunudur.
%10
Kapat

Altıgen

50,00 45,00
Bir çeşit beyin jimnastiği yapmanıza olanak sağlayan bu oyun çocuklarının daha verimli ve yararlı vakit geçirmesini sağlayan, aynı zamanda düşünme kabiliyetlerini geliştirebilecek türden olan bir zeka oyunudur.
Kapat

Atla Topla

60,00
Bağlantısal düşünme, problem çözme, dikkat ve konsantrasyon,el ve göz koordinasyonu, matematiksel düşünme ve odaklanma becerilerini geliştirir. 
%17
Kapat

Çin Daması

66,00 55,00
Yıldız Çin Daması keyifle oynayacağınız harika bir strateji oyunudur. Amaç kendi çubuklarınızı karşı tarafa ilk olarak geçirmektir.
Kapat

Dama

33,00
Dama, bir kutu içerisinde 3 farklı dama oynanabilme özelliği ile öne çıkan eğlenceli ve zevkli bir strateji oyunudur.
Kapat

Dedektif Oyunu

66,00
Bir çeşit beyin jimnastiği yapmanıza olanak sağlayan bu oyun çocuklarının daha verimli ve yararlı vakit geçirmesini sağlayan, aynı zamanda düşünme kabiliyetlerini geliştirebilecek türden olan bir zeka oyunudur.
%22
Kapat

Denge Oyunu

45,00 35,00
Eğlencenin ve heyecanın zirve yapacağı anlar sizleri bekliyor. Arkadaşlarınızla veya çocuklarınızla oynayabileceğiniz harika bir oyun...
Yeni
Kapat

Domino Oyun Seti

12,00
Çocuk Oyuncak 28 Adet Eğlenceli Kurulu Standart Domino Oyun Seti Yönetim metotlarını ve doğru davranışı geliştirmeyi ayrıca öğretmeyi amaçlayan katılımcı bir tekniktir. Bu tür oyunlar, bazı öğrenmelerin edinilmesini ve pekiştirilmesini içerir.
%8
Kapat

Eğlenceli Şekiller

60,00 55,00
Çocukların; özgüven gelişimlerine katkı sağlar, denge ve göz koordinasyonunu geliştirir, birlikte iş yapma alışkanlığını kazandırır, simetri ve geometri becerilerini, hızlı düşünmelerini, problem çözme becerilerini ve matematiği sevmelerine yardımcı olmaktadır.
Kapat

Farkı Bul

45,00
Farkları Bul  eğitici oyuncak çok iyi bilinen 'farkı bul' prensibi üzerine inşa edilmiş bir gözlem oyunudur.  Çocuklar genelde çevreye ve olaylara yüzeysel bakarlar, bu oyunlar ile daha dikkatli bakmayı öğrenirler. Bu oyun ile çocuklar kendi ipuçlarını bulurlar ve her seferinde daha da kolay ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşırlar. Bu da onlara iyi bir problem çözme yeteneği kazandırır.