Ana sayfa » Toyslabb » Ahşap Ürünler

26 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sidebar Göster
Görünüm 12 24 36

3D Ahşap Maket  Villa

16,00

Vaktinizi yaratıcı bir hobi ile değerlendirmenizi sağlayacak Ahşap Maket  Villa, zihninizi dinlendirmenin en keyifli yollarından birini sunuyor. Maket yapımı, sabır ve konsantrasyon gerektiren bir hobi olarak dikkat çekiyor.

3D Balkonlu Ev Maketi

16,00

Ahşap maketler ailenizle ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirebileceğiniz ve ortak bir şeyler paylaşmanın sevincini yaşayabileceğiniz ürünlerdir. Boyanabilir olması alternatifi ile eğlencenizi dilediğiniz gibi renklendirme olanağına da sahipsiniz.

3D Maket

30,00 25,00

3D maket çocukların el becerilerinin arttırılması veya yetişkinlerin iyi vakit geçirmesi amacıyla tasarlanmış bir materyaldir. Ürün oluşturulduktan sonra ev süsü  olarak kullanılabilir.

Ahşap 3d Maketler

15,00 12,00

Baştan sıfırdan çocuklarınız tarafından keşfini sağlıyor. İsterseniz tüm parçaları birleştirmeden veya birleştirdikten sonra boyayabilirsiniz. Tamamı ahşap ve geçmelidir. Boz boz oyna! Soğuk günlerde evde çocuklarla güzel vakit geçirmenize katkı sağlayacak harika bir uğraş.

 

Ahşap Anıtkabir Maketi

16,00

Beynin hem sanatsal hemde analitik yönünü bir arada kullanabilecekleri bu ürün ile eğlenerek öğrenmek gerçek oluyor. Ahşap maketler ailenizle ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirebileceğiniz ve ortak bir şeyler paylaşmanın sevincini yaşayabileceğiniz ürünlerdir. Boyanabilir olması alternatifi ile eğlencenizi dilediğiniz gibi renklendirme olanağına da sahipsiniz.

Ahşap Kumbara Demonte

(1 müşteri incelemesi)
19,00

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER :  23×33 çizilmiş ve kesilmiş Mdf, 6 renk yaldızlı boya ve Fırça

Ahşap Kuş Evi

20,00

Ahşap kuş evi çocukarın el becerilerini arttıran bir ürün olmakla birlikte ayrıca boyama tekniğini öğreten bir etkinliktir.

Ahşap Kuş Evi (4 Parça)

(1 müşteri incelemesi)
30,00

Kutu İçeriği : Lazerle kesilmiş 3 mm mdf, 6 Renk akrilik boya, Fırça

Ahşap Resim Ressam Sehpası Ayarlanabilir Şövale

75,00

Profesyonel ressamın ofisidir. Stüdyo Tipi  Üç  Ayaklı  Naturel. “A” tipi ve “h” tipi olarak iki, masa üstü, kır tipi, stüdyo olarak üç çeşidi bulunmaktadır.

Dağ Evi

(1 müşteri incelemesi)
120,00 110,00

El becerilerini ve problem çözmeyi hedefleyen bu ahşap ürün çocuklarınıza yardım alma ve yardım etme alışkanlığı kazandırır. Sağlığa zararlı madde içermez. Bireyde yetenek geliştirme, problem çözme, parça bütün ilişkisi, odaklanma, benzerlik ve farklılık özelliklerini kavrayabilme, kıyaslayabilme gibi gelişim özelliklerini artırır.

Digital Caterpillar Train

50,00 45,00

1 ila 10 arasında numaralandırılmış çeşitli renklerde ve yapı taşları olan ahşap tren ile  numaraları öğrenin.  Renkleri öğrenin. Göz  el koordinasyonunu geliştirin.

Ev Ahşap Maket

16,00

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ / İÇİNDEKİLER : Lazerle kesilmiş 3 mm mdf