Ana sayfa » Startmaker » Bilim Setleri

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Sidebar Göster
Görünüm 12 24 36
Kapat

60 X Dijital Mikroskop

120,00
USB MİKROSKOP - 60X OPTİK ZOOM
  • Mikroskop özelliği ile nesneleri daha yakından izleyebilir, zoom özelliği ile yakınlaştırabilir, snap özelliği ile snapshot yapabilirsiniz, ayrıca kamera olarak da kullanabilirsiniz. Edu-Toys'ten 60x dijital mikroskop, bitki, kayalar, giyim, cilt, saç ve diğer büyüleyici materyalleri keşfedin. Görüntüleri ve videoları bilgisayarınıza kolayca yakalayın!

Ahşap Geometrik Şekiller

99,00 79,00
Hobi Eğitim Dünyası Ahşap Geometrik ŞekillerMontessori eğitim materyalidir. Matemetiksel kavramları somut şekilde algılamaya yardımcıdır.Materyal çocuğa öğrenmenin eller aracılığı ile gerçekleştiğini öğretir.Zihinsel kavramlar ellerle kavramaktan gelir.
Yeni
Kapat

Böcek İnceleyici Dinleyici Büyüteç

62,50
Çocuğunuzu doğa ve biyoloji dünyasına tanıtırken, böcekleri ve böcekleri görüntülemek, dinlemek ve incelemek için mükemmel bir yoldur.
Kapat

Büyük Bilim Laboratuvarı

185,00
Büyük Bilim Laboratuvarı seti; Anatomi, Jeofizik, Botanik, Paleontoloji ve Optik olmak üzere 5 farklı öğrenme aktivitesi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Bilim dünyasına hızlı bir giriş yapan Büyük Bilim Laboratuvarını keşfedin!
Kapat

Enviro Battery

70,00
Patatesten elektrik üretmeye hazırmısınız? Çocuklarınız için öğretici ve eğlendirici bir hediye!
Kapat

Güçlü Böcek Catcher

85,00
Güçlü böcek catcher oyuncak. Çocuklar bug vakum toy. Büyüteçli çıkarılabilir böcek tutacağı, ulaşılması zor yerler için basit bir gözlem odası ve Esnek tüp oluşturur.
Kapat

Lisciani Kimya seti

95,00
BİLİMSEL ÇALIŞMALAR YAPMAK VE KİMYANIN GÜZELLİKLERİNİ KEŞFETMEK İÇİN GERÇEK BİR LABORATUVAR..
Kapat

Modern Böcek Oteli

95,00
Intrepid Böcek Toplayıcı  mükemmel.   Açık Hava Etkinlikleri ve İç Mekan gözlemleri için uygundur.
Kapat

Robosol- D Solar Eğitim Seti

35,00
Robot Solar Set Güneş enerjisi ile çalışan robot sizlerin çocuklarınızın ve çocuklarınız ile birlikte oynayabileceğiniz güzel bir ürün.