Ana sayfa » Özel Günler

1–12 / 20 sonuç gösteriliyor

Sidebar Göster
Görünüm 12 24 36
Yeni
Kapat

2’li Fincan Takımı

36,00
El Yapımı Kahve Fincanında Kahve Keyfi.  Kütahya'lı ustaların ellerinde şekillenen porselen kahve fincanınız ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
Kapat

3’lü Hediye Kutusu

35,00
İsterseniz kutu olarak kullanın,isterseniz hediye edin yada hediyenizi bu kutu içerisinde anlamlandırın. Saklama Kutusu olarak kullanabileceğiniz bir üründür.
Yeni
Kapat

Ahşap Hediye Kutusu

25,00
El işçiliği ve özgün tasarımlarla üretilen  ahşap takı kutusu ile sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. En güzel takılarınızı özel tasarım ile  taçlandırabilirsiniz.

Cam Fanus İçerisinde Sevimli Kız Biblosu

45,00 30,00
Ev ve ofislerinizde Vintage tasarımı ve sevimli kız objesi ile hoş bir görünüm sağlayacak. MALZEME:Cam+ Ahşap+ Polyester
-33%
Kapat

Cam Fanus İçerisinde Sevimli Kız Biblosu

45,00 30,00
Cam Fanus İçerisinde Sevimli Kız Biblosu  Ev ve ofislerinizde vintage tasarımı ve sevimli kız objesi ile hoş bir görünüm sağlayacak.

Cam Fanus İçerisinde Sevimli Kız Biblosu

45,00 30,00
Cam Fanus İçerisinde Sevimli Kız Biblosu  Ev ve ofislerinizde vintage tasarımı ve sevimli kız objesi ile hoş bir görünüm sağlayacak. Unutulmaması gereken en önemli şey hediye alırken maddiyatı değil, ne anlam taşıdığıdır. O hediyeyi seçerken yaşadığınız duyguların aynısını karşınızdaki insana da yaşatabiliyorsa en güzel ve ideal hediye odur.

Cam Fanus Kız Biblo

45,00 30,00
Ev ve Ofislerinizde Vintage tasarımı ve sevimli kız objesi ile hoş bir görünüm sağlayacak. MALZEME:Cam+Ahşap+Polyester
-33%
Kapat

Cam Fanus Sarı Saçlı Kız Biblosu

45,00 30,00
Sevimli Kız Biblosu  Ev ve ofislerinizde vintage tasarımı ve sevimli kız objesi ile hoş bir görünüm sağlayacak.

Dilek Şişesi

35,00 30,00
Özel tasarımlı dilek şişeleri ile sevdiklerinizin ev ve ofislerinde mini hatıralar oluşturabilirsiniz. Sevimli dilek şişesi , içerisinde yer alan not kartı ve kalpli detayları ile beğeninize sunuluyor.
Yeni
Kapat

Doğal Ahşap Altlık

15,00
Doğal ahşap sunumlar ile kahve servisine ne dersiniz? Çay ve kahve altlığı olarak tasarlanmıştır. Ahşap Sunumlarınızı Şekillendirsin.

I Love You Sunshine Kupa Bardak

35,00 30,00
  Love Kupa ile kahveleriniz çok daha lezzetli. Porselen kahve kupaları sizlerin beğeneceği tasarımlar ile hayat buldu. Sevgiliye alınabilecek en güzel ve özel hediyelerden olan  kupalar ile sevginizi bir kez daha gösterin..
Yeni
Kapat

İkisi Bir Arada 2’li Kahve Takımı

50,00
KAHVE İLE GELEN LEZZET. Doğal ahşap sunumlar ile kahve servisine ne dersiniz?  Çay ve kahve altlığı olarak tasarlanmıştır. Her biri çok amaçlı birer sunum altlığıdır.