İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Tüm mağazalarda bulunan indirimli ürün fırsatlarını kaçırmayın
%28
Kapat

Karışık Kum Boyama Seti (A4)

40,00 29,00
İşte çocuklarınız için çok eğitici ve eğlenceli bir boyama seti olan Büyük Boy Kum Boyama seti karşınızda Küçük yaştaki çocukların en sevdiği ve geliştirici aktivite olan boyama yapmak şimdi farklı bir tarzda. Kum boya ile boyayacağınız figürler parlak ve ışıltılı duracaktır. Çünkü kumun içinde bulunan maddeden dolayı parlamaktadır.

Serdar Kılıç Kuksa Bardağı

210,00 180,00
Eski usullere göre  sizin için özel olarak geleneksel ağaçtan yapılmış özel bir bardaktır. İster  ofiste  isterseniz kampta  piknikte rahatlıkla  kullanabilirsiniz. Her türlü içecek için uygundur.

Serdar Kılıç Kuksa Bardağı

240,00 210,00
Eski usullere göre  sizin için özel olarak geleneksel ağaçtan yapılmış özel bir bardaktır. İster  ofiste  isterseniz kampta  piknikte rahatlıkla  kullanabileceğiniz Kuksa bardaklar. Her türlü içecek için uygundur.

Marakas

20,00 17,00
Çocukların zihinsel gelişimini arttırır. Çocuğun müziğe karşı ilgisi artar. Ritim duygusu gelişir. Sosyal gelişimi destekler, Kendine olan öz güveni artar. Sallama esnasında el-kol-bilek kasları gelişir. Açık bir şekilde sesler arasındaki farkı görür. Bu marakaslarla çocuklar müzik dünyasına ilk adımlarını atacak.
Gelişim Alanları : İşitsel Algı
%20
Kapat

Red Rose Parmak Ve Yüz Boyası

15,00 12,00
Parmak boyası, çocukların farklı renkleri ve yöntemleri deneyip yeni bilgiler öğrenmelerini sağlar. Parmak boya etkinlikleri çocukların resim gibi sanatsal aktivitelerle iç içe olmasını sağlarken, hayal güçlerini keşfetmelerini sağlamaktadır.
%12
Kapat

Meccano Ekskavatör seti

125,00 110,00
Hayal gücünüz Meccano ile gerçek oldu! Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın ve Meccano Ekskavatör 2'si 1 Arada Model seti ile gerçek mühendislik dünyasını keşfetmekle eğlenin!

Ahşap Robot İkilisi

40,00 35,00
Ev, iş yeri ve odanızdaki raf dekoru için mükemmeldir.  Bu sevimli el yapımı ahşap minyatürleri kişisel favorilerinizden olabilir.

Dilek Şişesi

35,00 30,00
Özel tasarımlı dilek şişeleri ile sevdiklerinizin ev ve ofislerinde mini hatıralar oluşturabilirsiniz. Sevimli dilek şişesi , içerisinde yer alan not kartı ve kalpli detayları ile beğeninize sunuluyor.
%25
Kapat

Mandallı Fotoğraf Albümü

20,00 15,00
Sevdiklerinize yapabileceğiniz güzel sürpriz önerileri ararken, sevdiklerinizi mandallı fotoğraf albümü ile şaşırtabilirsiniz. Paket içerisinde 9 adet renkli karton çerçeve,  9 adet renkli mini ahşap mandal ve 1 adet hasır ip yer almaktadır.
%20Yeni
Kırmızı
Mor
Kapat

Kalpli Hediye Kutusu

15,00 12,00
Sevdiklerinize  yollamanın en güzel yollarından biri. Kalp şeklindeki kurdelalı hediye kutusu ile sevdiklerinize hediyelerinizi sunabilirsiniz.
%20Yeni
Mavi
Pembe
Kapat

Kalpli Hediye Kutusu

15,00 12,00
Sevdiklerinize  yollamanın en güzel yollarından biri. Kalp şeklindeki kurdelalı hediye kutusu ile sevdiklerinize hediyelerinizi sunabilirsiniz.
%15
Kapat

Bileklik Yapma Seti Karışık Renk

20,00 17,00
Dünyanın en eğlenceli ve eğitici aktivite seti.Çocuklarınız hem eğlenecek, hem de yaratıcılıkları gelişerek becerileri artacak.Tamamen el becerisini geliştirme,üretme yaratıcılığı geliştirmeye yöneliktir.

Digital Caterpillar Train

50,00 45,00
1 ila 10 arasında numaralandırılmış çeşitli renklerde ve yapı taşları olan ahşap tren ile  numaraları öğrenin.  Renkleri öğrenin. Göz  el koordinasyonunu geliştirin.
%20
Kapat

Ahşap 3d Maketler

15,00 12,00
Baştan sıfırdan çocuklarınız tarafından keşfini sağlıyor. İsterseniz tüm parçaları birleştirmeden veya birleştirdikten sonra boyayabilirsiniz. Tamamı ahşap ve geçmelidir. Boz boz oyna! Soğuk günlerde evde çocuklarla güzel vakit geçirmenize katkı sağlayacak harika bir uğraş. 

Resimli Ses-Harf Kartları

29,00 22,00
1. Sınıf ilk okuma gruplarına göre hazırlanmış renkli - resimli ses-harf kartları.Kısa kelimelerden başla. İçerisinde her harften tek bir tane olan kelimeleri kartların renkli yüzleriyle yaz, okuma yazma öğrenmeye başladın bile.