İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Tüm mağazalarda bulunan indirimli ürün fırsatlarını kaçırmayın

Marakas

20,00 17,00
Çocukların zihinsel gelişimini arttırır. Çocuğun müziğe karşı ilgisi artar. Ritim duygusu gelişir. Sosyal gelişimi destekler, Kendine olan öz güveni artar. Sallama esnasında el-kol-bilek kasları gelişir. Açık bir şekilde sesler arasındaki farkı görür. Bu marakaslarla çocuklar müzik dünyasına ilk adımlarını atacak.
Gelişim Alanları : İşitsel Algı
-20%
Kapat

Red Rose Parmak Ve Yüz Boyası

15,00 12,00
Parmak boyası, çocukların farklı renkleri ve yöntemleri deneyip yeni bilgiler öğrenmelerini sağlar. Parmak boya etkinlikleri çocukların resim gibi sanatsal aktivitelerle iç içe olmasını sağlarken, hayal güçlerini keşfetmelerini sağlamaktadır.
-12%
Kapat

Meccano Ekskavatör seti

125,00 110,00
Hayal gücünüz Meccano ile gerçek oldu! Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın ve Meccano Ekskavatör 2'si 1 Arada Model seti ile gerçek mühendislik dünyasını keşfetmekle eğlenin!

Lego 560 Parça Uzay Seti

125,00 115,00
Çocuğunuz bu lego seti ile hem çok eğlenecek hemde yaratıcılığını ve el becerisini geliştirecek.
-17%
Kapat

İngilizce Öğreniyorum Saatler ve Eylemler

30,00 25,00
Çocuklar, İngilizceyi kolayca öğrenebilir. Nasıl mı? Tabii ki EĞLENEREK. Çocuklarımızın en etkin gelişim yaşlarında hafıza el becerileri özgüveni artırma gibi bir çok etkin duyuda gelişimini hızlandırma yetilerini güçlendiren harika bir oyun.

Böcek İnceleyici Dinleyici Büyüteç

40,00 35,00
Çocuğunuzu doğa ve biyoloji dünyasına tanıtırken, böcekleri ve böcekleri görüntülemek, dinlemek ve incelemek için mükemmel bir yoldur.

Ahşap Robot İkilisi

40,00 35,00
Ev, iş yeri ve odanızdaki raf dekoru için mükemmeldir.  Bu sevimli el yapımı ahşap minyatürleri kişisel favorilerinizden olabilir.

Dilek Şişesi

35,00 30,00
Özel tasarımlı dilek şişeleri ile sevdiklerinizin ev ve ofislerinde mini hatıralar oluşturabilirsiniz. Sevimli dilek şişesi , içerisinde yer alan not kartı ve kalpli detayları ile beğeninize sunuluyor.
-25%
Kapat

Mandallı Fotoğraf Albümü

20,00 15,00
Sevdiklerinize yapabileceğiniz güzel sürpriz önerileri ararken, sevdiklerinizi mandallı fotoğraf albümü ile şaşırtabilirsiniz. Paket içerisinde 9 adet renkli karton çerçeve,  9 adet renkli mini ahşap mandal ve 1 adet hasır ip yer almaktadır.
-20%Yeni
Kırmızı
Mor
Kapat

Kalpli Hediye Kutusu

15,00 12,00
Sevdiklerinize  yollamanın en güzel yollarından biri. Kalp şeklindeki kurdelalı hediye kutusu ile sevdiklerinize hediyelerinizi sunabilirsiniz.
-20%Yeni
Mavi
Pembe
Kapat

Kalpli Hediye Kutusu

15,00 12,00
Sevdiklerinize  yollamanın en güzel yollarından biri. Kalp şeklindeki kurdelalı hediye kutusu ile sevdiklerinize hediyelerinizi sunabilirsiniz.

Bez Çanta Boyama

20,00 15,00
Çocuklar için harika bir etkinlik malzemesi. Bez çanta boyama seti.Yaratıcılığını serbest bırak. Sevdiğin tasarımları dünyaya göstermekten çekinme!Aslında yeni başlayanlar bile kolayca etkileyici sonuçlar elde edebilir. Bu şık bez çanta ile eğlence  çantanın tasarımını yaratırken başlıyor.
-15%
Kapat

Bileklik Yapma Seti Karışık Renk

20,00 17,00
Dünyanın en eğlenceli ve eğitici aktivite seti. Çocuklarınız hem eğlenecek, hem de yaratıcılıkları gelişerek becerileri artacak. Tamamen el becerisini geliştirme,üretme yaratıcılığı geliştirmeye yöneliktir.

Digital Caterpillar Train

50,00 45,00
1 ila 10 arasında numaralandırılmış çeşitli renklerde ve yapı taşları olan ahşap tren ile  numaraları öğrenin.  Renkleri öğrenin. Göz  el koordinasyonunu geliştirin.
-20%
Kapat

Ahşap 3d Maketler

15,00 12,00
Baştan sıfırdan çocuklarınız tarafından keşfini sağlıyor. İsterseniz tüm parçaları birleştirmeden veya birleştirdikten sonra boyayabilirsiniz. Tamamı ahşap ve geçmelidir. Boz boz oyna! Soğuk günlerde evde çocuklarla güzel vakit geçirmenize katkı sağlayacak harika bir uğraş.